TrzyAuta01

Jak wybrać dobrą szkołę jazdy?

Moi Drodzy. Gdy przychodzi upragniona 18tka, większość z Was zapisuje się na kurs prawa jazdy. W każdym mieście istnieje kilka lub kilkanaście szkół jazdy. Każda z nich reklamuje się jako ta najlepsza. No i jak tu być mądrym i wybrać tą , która pasuje nam najbardziej?

 

 Pytaj – każdy wśród swoich znajomych lub znajomych znajomych ma kogoś , kto już ma prawo jazdy w kieszeni. Zapytaj go gdzie robił, jak mu się podobało, za którym razem zdał egzamin, i co najważniejsze , czy wybrałby ten sam ośrodek jeszcze raz. 

Zrób wycieczkę po mieście – a dokładniej po ośrodkach szkolenia. Sprawdź jakie mają biuro, jak podchodzą do potencjalnego klienta. Jak pierwsze wrażenie będzie słabe, to kurs będzie jeszcze gorszy.

 Zrób rachunek kosztów – zapytaj o cenę kursu, dowiedz się czy dostaniesz materiały szkoleniowe, czy będziesz musiał je dokupić ekstra. Pamiętaj , że nie zawsze najwyższa cena to najlepsza jakość. Ale nie daj się zrobić w mega tani kurs, gdyż często są w nim ukryte koszty. Zapytaj o cenę godziny dodatkowej w razie , gdy po 30h będziesz takowej potrzebował. Zobacz jakimi samochodami jeżdżą, czy są to stare zniszczone pojazdy, czy nowe identyczne do tych na egzaminie państwowym.

Poznaj instruktora – dowiedz się czy w ośrodku pracuje jeden czy kilku instruktorów. czy instruktor zajmuje się tylko szkoleniem przyszłych kierowców czy jest to dla niego dodatkowe zajęcie? Jeśli jest kilku instruktorów, to fajnie by było aby jeździć nie tylko z jednym. Jak mawia polskie przysłowie „co dwie głowy to nie jedna” więc spojrzenie na Twoją jazdę z kilku stron na pewno będzie dla Ciebie owocne.

 Oczywiście na sam koniec warto napisać w internecie lub mediach społecznościach opinie aby przyszli kandydaci wiedzieli gdzie się udać;)

Comments powered by CComment

Ośrodek Szkolenia Kierowców POWER®, Kwidzyn ul. Szkolna 3

psakwinski@gmail.com .::. tel. 724 487 640, .::. mob. 696 428 542